X

NH Network #13 – wspólne śniadanie

08:30 14.01.2020
Cafe NOWA Księgarnia
os. Szkolne 25, 31-977 Kraków

Trzynaste spotkanie miejskich aktywistów oraz nowohuckiej społeczności internetowej, czyli ludzi prezentujących Nową Hutę w sieci – tym razem w formie wspólnego śniadania w Cafe NOWA Księgarnia / Zgody 7 – miejsce spotkań. Śniadanie trzeba przynieść we własnym zakresie 🙂 Wstęp wolny.

Spotkania z cyklu NH Network odbywają się średnio raz na kwartał i są okazją do wzajemnego poznania się, przedstawienia swoich inicjatyw i wymiany doświadczeń. Wyciągamy z ukrycia wartościowe inicjatywy i ich często anonimowych autorów.

W efekcie pierwszego spotkania, które odbyło się w 2016 r., powstała grupa nieformalna NH Network, sieciująca nowohucką społeczność internetową. Obecnie grupa przeznaczona jest dla aktywistów i osób prowadzących blogi/strony/profile na portalach społecznościowych dotyczące Nowej Huty. Członkowie grupy dzielą się ciekawymi wydarzeniami i akcjami, a także omawiają sprawy ważne dla lokalnej społeczności. Grupa służy ponadto do poszukiwania partnerów do różnych inicjatyw i akcji. W 2017 r. członkowie grupy zaangażowani byli w realizację projektu „Alternatywy Przewodnik po Nowej Hucie”, organizowanego przez Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida.

Szczegółowe informacje:
Nowohuckie Laboratorium Dziedzictwa
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 5, 31-959 Kraków
tel. +48 12 644 27 65 w. 20
nhlab@okn.edu.pl
www.okn.edu.pl